top of page
LOGO PNG_2.png

Přírodní produkt

Ruční práce

Originální dárek

S láskou ke dřevu

  • Facebook - DŘEVĚNÉ FOTOALBUM
  • Instagram - DŘEVĚNÉ FOTOALBUM

sledujte nás

OBCHOD

OBCHOD

Nevybrali jste si z naší nabídky?

O NÁS

 Naším mottem je "S láskou ke dřevu, s úctou k Vašim vzpomínkám". Každý člověk zanechává na světě svou unikátní stopu, své vzpomínky, energii a vášeň. Přetechnizovaná doba nám sice umožňuje pořídit snímek kdykoli se nám zamane, ale... Až jednou budete vnoučkům ukazovat, jaké bylo vaše dětství, vzpomínat, jak šli vaši puberťáci poprvé do školy nebo jaké kolosální úlovky přinesl tatínek domů, když byl na rybách... Nevytáhnete paměťovou kartu, ale fotoalbum. Poctivý papír se vzpomínkou, která nepodléhá rozmarům elektroniky, avšak zanechává hřejivý pocit časů, ve kterých jste byli dokonale šťastní.

My tyto jedinečné vzpomínky vážeme a uchováváme v dřevěných deskách, kam si můžete nechat vyrýt, cokoliv budete chtít, nebo si rovněž můžete vybrat z naší stálé nabídky či se jí jen inspirovat.

Těšíme se na spolupráci

DŘEVĚNÉ FOTOALBUM

 

Přírodní produkt

Ruční práce

Originální dárek

S láskou ke dřevu

O NÁS
KONTAKT

KONTAKT

drevene.fotoalbum@gmail.com

 

+420 739 88 77 86

Přihlašte se k odběru novinek...

Děkujeme za Vaši zprávu.

Velmi kvalitní a nádherná práce.

Komunikace rychlá a ochotná.

Úžasný přístup, rychlé vyřízení.

Doporučuji všem !!!

Gábi Vlasáková

Jsem moc ráda, že jsem našla Vaší firmu a objednala si originální, krásné, přírodní album, kterému jste se věnovali s pečlivostí a obětavostí. Vytvořili jste mi tak krásnou možnost k uchování mých fotografických vzpomínek. 
PS: Od teď už jen DŘEVĚNÉ FOTOALBUM!

Klaudie Barvíková

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Narazila jsem na Váš stánek na Colours a už tehdy jsem věděla, že si album pořídím. Objednala jsem ho sestře k Vánocům a jsme obě nadšené! Rychlá komunikace i zaslání, nádherně provedená práce ( fotoalbum je ještě hezčí, než jsem si dokázala představit), vstřícnost, atd. Opravdu úžasná ruční práce za skvělou cenu! Určitě to není poslední fotoalbum, které jsem u Vás koupila.

Děkuji, Míša Mičáková

bottom of page