top of page

PRO OBCE

Milí starostové, zástupci měst či matrik,

 

připravili jsme pro Vás speciální nabídku našich dřevěných fotoalb pro události, jako jsou Vítání občánků a svatby na úřadě. Za dobu naší práce jsme již vyhotovili stovky alb s různými motivy a setkali se s řadou klientů, mezi něž se zařadila i města, obce a různé spolky. Můžete se inspirovat a vybrat si z již hotových, či si vymyslet vlastní motiv, který pro Vás zkreslíme a následně i zhotovíme.

 

DŘEVĚNÉ DESKY

Desky mohou mít různé barvy. Ze zkušenosti doporučujeme ovšem bílou a hnědou jako základní, aby rytina vynikla.

PAPÍR

V albu je 30 listů formátu A4 v gramáži 160 - 170 g, přičemž dřevěné desky tyto rozměry přesahují cca o 5-10 mm na každou stranu. Obvykle vkládáme krémové papíry, ale lze po domluvě zvolit v podstatě jakýkoliv odstín.

 

VAZBA

Vazba fotoalba je prováděna stejně jako celé fotoalbum ručně pomocí lýka do předem předvrtaných děr.

 

Rozumíme dřevu, a proto pro Vás vybereme ty nejkrásnější desky, ze kterých Vám fotoalbum vyrobíme. Tyto desky opracujeme, namoříme dle Vámi zvoleného odstínu, vyhotovíme řezbu na titulní stranu a následně vše navoskujeme kvalitním přírodním voskem, aby si Vaše fotografie jednou mohly prohlížet i děti Vašich vnoučátek... :)

 

Běžná cena našich ručně rytých alb činí 999 Kč / ks. Pro obce a města již od 11 a více kusů nabízíme alba se slevou. Navíc spolu s albem Vám zhotovíme děkovný list s ručním podpisem starosty či jiné pověřené osoby.

 

Na závěr zmíníme, že umíme nejen fotoalba, ale i další krásné produkty dle potřeby. Například pro starostku Horních Bludovic jsme pro proslovy na veřejnosti zhotovili dřevěné desky se vsazeným motivem státního znaku lva ručně vytepaným do kovu (dále také státní a obecní znak). Pro obec Horní Suchá to byl například ručně řezbovaný státní znak umístěný na obecním úřadě a řadu dalších krásných produktů.

 

Rádi Vám vyjdeme vstříc v podobě osobní schůzky, kde Vám produkty představíme a domluvíme se na motivech, věnováních, či dalších úpravách.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

DŘEVĚNÉ FOTOALBUM

CENOVÁ NABÍDKA ke stažení v PDF

drevene.fotoalbum@gmail.com

 

+420 739 88 77 86

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Výborně! Zpráva byla přijata.

bottom of page