top of page

PRO PARTNERY

Jste fotograf, svatební salón, cestovní kancelář, spolek či kdokoliv, kdo stojí o spolupráci s námi? Pak jste na správném místě...

FOTOGRAFOVÉ

Jste fotograf a chcete svým klientům nabídnout něco více, než jsou fotky v plastovém fotoalbu? Pak je naše album ideální volba! Navíc děláme individuální atypická prezentační alba - třeba s logem Vašeho ateliéru. Dokážete si představit lepší formu Vašeho portfolia?

 

SVATEBNÍ SALÓNY / SVATEBNÍ AGENTURY

Naše alba si o spolupráci přímo říkají. Svatební motivy tvoří velkou část naší ruční tvorby. Album je pevné jako slib novomanželů, dřevo zase hřejivé jako jejich láska. Nabídněte jej svým klientům a rozšiřte tak své portfolio o jedinečný výrobek. Rovněž vytváříme alba s konkrétním motivem svatebního oznámení.

 

CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Jste cestovní kancelář, která se chce odlišit na trhu? Co tak nabídnout svým klientům k nezapomenutelné dovolené originální dřevěné album s motivem destinace či věnováním Vaši společnosti?

 

ZÁJMOVÉ SPOLKY / KLUBY / ...

Velmi rádi pro Vás zhotovíme album s Vaším logem, znakem, mottem či čímkoliv dalším. Již jsme realizovali alba pro tenisové kluby, taneční spolky, skautské oddíly. Dalším na řadě můžete být Vy!

 

FIRMY / PODNIKATELÉ

Už máte dost propagačních bločků, průpisek a hrnečků s logy? Co tak vystoupit z řady a obdarovat své zaměstnance nebo obchodní partnery našimi alby s logem Vaší společnosti? Naplňte album fotografiemi z teambuildingové akce či si vytvořte jedinečné portfolio, které rozhodně nezapadne mezi ostatními.

RESTAURACE / KAVÁRNY / BARY / ...

Jak vypadají Vaše jídelní či nápojové lístky? Nabízíme Vám originální dřevěné desky s ručně vyrytým logem Vaší restaurace, kavárny či baru, do kterých ukryjete Vaši denní nabídku. Získejte důstojné jídelní lístky, které pozvednou interiér Vašeho provozu i zážitek ze stolování Vašich návštěvníků.

 

 

 

Naše činnost je velmi široká. Nejde jen o fotoalba. Vnitřek našich dřevěných desek je Vám k dispozici. Vdechněte do nich život, přizpůsobte jej Vašim potřebám, Vaší profesi... Naše alba mohou sloužit jako rodinné kroniky, pamětní knihy, portfolia, skicáky, kuchařky, jídelní lístky, bloky a mnoho dalšího... Na něco jsme zapomněli? Podělte se s námi o Vaše přání. Rádi Vám stvoříme Dřevěné fotoalbum na míru!

DŘEVĚNÉ FOTOALBUM

drevene.fotoalbum@gmail.com

 

+420 739 88 77 86

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Výborně! Zpráva byla přijata.

SPOLUPRACUJEME

ZDE MŮŽE BÝT I VAŠE LOGO

Truhlářství a umělecké truhlářství

JANOVA RUČNÍ PRÁCE

fotografka

zaraphoto

fotograf

ALLIN FOTO

výrobce dlátek

M-STEIN, Peter Mészáros

designový obchod

OC Forum Nová Karolina, Ostrava

czech brands

bottom of page